Chcete si i v letních měsících užít pobyt venku a chránit si oči proti slunečním paprskům a vráskám, i když nosíte dioptrické brýle na dálku či na blízko?

Máme pro vás jedinečnou nabídku: do konce června si můžete pořídit sluneční dioptrické brýle se zabarvenými skly a 100% UV filtrem za 3.630,- Kč

Dámské dioptrické sluneční brýle

Vyberte si značkové dioptrické brýle a obruby z naší nabídky a my vám zajistíme sluneční dioptrická skla.

Sluneční dioptrické brýle jsou na rozdíl od dioptrických skel Transition a jiných samozabarvovacích skel, která se např. v autě nezabarví nebo jen mírně, stálobarevná a zajišťují potřebnou ochranu zraku a výjimečné pohodlí po celou dobu nošení. Je zcela na vás, jaký odstín zabarvení dioptrických skel zvolíte a jakou intenzitu. 

S našimi jedinečnými cenami si můžete pořídit dvoje brýle, jedny čiré a jedny zabarvené sluneční brýle, za které vydáte stejně jako za jedny samozabarvovací brýle v běžné oční optice.

Dioptrické sluneční brýle jsou vhodné jak pro korekci zraku na dálku, tak i na čtení. Až si budete užívat sluníčko na pláži nebo odpočívat na zahradě při čtení vaší oblíbené knihy, jistě oceníte nové dioptrické sluneční brýle.

Běžná cena v optikách se pohybuje mezi 5 - 7.000,- Kč, u nás zaplatíte pouze 3.630,- Kč za kterékoli značkové dámské brýle dle Vašeho výběru!

Brýle skladem a ihned k odběru, vybrat zde.