Od roku 2009

provozujeme velkoobchod a eshopy se zaměřením na luxusní a značkové brýle světoznámých jmen. Jsme partneři jednoho z největších velkoobchodů působících ve střední Evropě a na západním Balkáně.

Přinášíme do českého světa oční optiky krásné a trendy dámské dioptrické brýle a brýlové obruby, které pro vás budou především módní doplněk a ve kterých se budete cítit sebevědomě a krásně.

Většina českých očních optik estetiku nabízených modelů neřeší a spíše než na prodej krásných brýlí se soustředí na prodej drahých brýlových skel či předražených brýlových obrub druhořadých značek z Polska a Číny. 

Není žádným tajemstvím, že v Itálii vznikají nejen nejkvalitnější značkové brýle světoznámých jmen, ale brýle italských výrobců obecně již více jak 100 let určují módní trendy pro danou sezónu.

Firmy jako Safilo, Luxottica, Marchon, Marcolin a DeRigo vyrábí více jak 90% produkce brýlí značek Dior, Gucci, Tom Ford, Boss, Fendi, Liu-Jo, Ray Ban, Escada, Givenchy, Marc Jacobs, Max Mara a dalších. Hypoalergenní materiály jako acetát celulózy, kvalitní kovové součástky a hlavně design jsou typickým poznávacím znamením brýlí Made in Italy.

Naším cílem se stal dovoz a distribuce těchto brandů za přijatelné cen, aby si značkové a luxusní dámské brýle mohli pořídit všichni, kterým se móda líbí a vzhled jim není lhostejný, případně pro ty, kteří chtějí udělat radost všem, kdo mají rádi krásné a stylové věci. Ve spojení s nejvyšší kvalitou materiálů a zpracování a nezaměnitelnou elegancí jsou nabízené dámské brýle jistotou spokojeného zákazníka. 

Nabízené brýle máme vystavené a můžete na vlastní oči zjistit, proč jsou italské brýle tak žádané mezi klienty, kteří chtějí krásné, moderní, trendy a především kvalitní dámské brýle. Nikdo nechce kupovat nekvalitní drahé kopie a druhořadé značky, když si může pořídit originál za rozumnou cenu. 

To, co námi nabízené brýle činí jedinečné, jste ale především vy, naši zákazníci.

Pokud se vám naše dámské brýle a dámské obruby líbí, zastavte se v našemvýdejovém místě (showroom).

----------------------

Naši zákazníci o nás:

Nákup brýlí je pro mě vždy náročný už od mala. Najít hezké brýle za normální cenu je nadlidský úkol, takže jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet něco jiného a nelituji, doporučuji všem.

Miroslava Z.

Úžasné brýle, které jsem v optikách nenašla, a vše za vyhovující ceny.

Petra P.

Paní majitelka mi ochotně poradila, jaké brýle mi budou sedět, takže jsem nemusela zkoušet nijak dlouho. Nové brýle nosím ráda a každý se mě na ně ptá.

Dana H.

Popravdě jsem očekávala klasický obchod – oční optiku, nicméně množství brýlí, ochota a cena mě nakonec přesvědčily, doporučuji!

Zdeňka L.

Prošla jsem snad všechny optiky v Praze, ale až tady jsem se sešla s pochopením a ochotou pomoct při výběru. Mám nové krásné brýle, na které jsem pyšná. Paní Martina nosí sama brýle a umí dobře poradit. Opravdu doporučuji všem!

Lucie P.

Byla jsem trochu na pochybách, jestli jsou brýle originál a šla jsem sem s určitou rezervou. Paní majitelka je velice ochotná a poradí, jaké brýle se hodí k čemu. Koupila jsem dvoje brýle i se skly za cenu svých jedněch předchozích a dovezli mi je do kanceláře. Vřele doporučuji!

Zuzana P.

Brýle už nekupuji jinde. Cena, servis na 1. Děkuji!

Mirka N.

Široký výběr značek, jedny brýle hezčí než druhé, za půlku toho, co běžně platím za brýle. Rozhodně nelituji a plánuji se k nim zase brzy vrátit.

Dáša S.

Krásné brýle za takové peníze jsem v optikách u nás ještě neviděla, takže jsem dost pochybovala, jestli při nákupu nevyleze nějaké ALE a budou chtít peníze za skla navíc. Nicméně jsem zaplatila přesně to, co bylo napsáno a jediný problém byl vybrat pouze jedny brýle. 

Nela D. 

Vybrat dobře padnoucí brýle, ve kterých budu vypadat hezky, byl pro mě vždycky nadlidský úkol. Paní Martina mi ochotně poradila a pomohla vybrat opravdu krásné brýle od Calvina Kleina. Doporučuji všem.

Jana K.

-----

Dámské dioptrické brýle

Dámské brýle showroom

Dámské brýle brýlové čočky

----

Damske-bryle.cz

FOUR M Company s.r.o.

IČO: 24781461

DIČ: CZ24781461

Nad Smetankou 231/9, 190 00 Praha