Jedním z důvodů, proč máme rádi dámské dioptrické brýle Made in Italy od společností Safilo, De Rigo, Marcolin, Marshon aj. je fakt, že se vyrábí z vysoce kvalitních materiálů.

Především pak obruby dámských brýlí jsou vyráběné z kvalitního acetátu celulózy, přičemž brýle bezejmenných čínských výrobců, na které často narazíte v očních optikách, mají nezřídka pochybný materiál těžko určitelného původu. 

Neznalost materiálu se v takovém případě nemusí úplně vyplatit, jelikož brýle nosíme na obličeji a tedy i na kůži často celý den a je důležité vědět, co na nose nosíme, abychom se vyvarovali možných alergických reakcí.

Dámské dioptrické brýle

Druhým aspektem je samozřejmě také fakt, že obroučky z obyčejného plastu působí už na dotek subtilněji, často vržou a hlavně po několika měsících ztratí svůj původní tvar, takže z obličeje padají, mají roztažené stranice nebo povrch změní svůj původní vzhled, případně zmatní. 

Naopak acetát celulózy, ze kterých se vyrábí značkové dámské brýle, využívá jako základní surovinu bavlnu. Na dotek je tento materiál jemnější, příjemnější, neobsahuje škodlivé látky, které by mohly dráždit kůži, a vyniká svou stálostí.

Do acetátu celulózy se navíc přidávají ručně další přírodní prvky a barviva, čímž vznikají jedinečné a neopakovatelné vzory a vzniká tak každý kus dámských brýlí z acetátu jako jedinečný originál

A proto ať už vybíráte jakékoli dámské dioptrické brýle, doporučujeme spíše sáhnout po těch, které jsou vyrobené z acetátu celulózy než obyčejného plastu.

Neplaťte už více, než je potřeba za nekvalitní obrubu a pořiďte si dámské brýle z acetátu celulózy

U nás si každá z vás může dopřát trendy, stylové a především kvalitní dámské brýle a luxus italské módy. Zaplatíte poloviční cenu než v běžných očních optikách a získáte krásný módní doplněk.

-----

Dámské brýle o nás

Dámské dioptrické brýle

Dámské brýle showroom

Dámské brýle - brýlové čočky

-----

damske-bryle.cz

Nad Smetankou 231/9

Zavolejte nám 776 654 338 a domluvte si návštěvu u nás.